SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kaviarsked 9917776
nr 991 7776
Kaviarsked
silver, delvis förgylld, Ryssland, 1849, längd: 16 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:14:22
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.